You are here:  / Dom i Ogród / Fundamentowanie / Przemysłowe termometry ? pirometry

Przemysłowe termometry ? pirometry

Przemysłowe termometry ? pirometry
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

remonty mieszkań (10)Podstawowe urządzenia znajdujące się na wyposażeniu praktycznie każdego gospodarstwa domowego, w wersjach przemysłowych i profesjonalnych muszą być odpowiednio rozwinięte i udoskonalone. Pirometry to urządzenia wykorzystywane do pomiaru temperatury ? występuje ono w wersji analogowej oraz coraz częściej cyfrowej.
Naturalnie dla dokładności pomiaru oraz bezpieczeństwa przenoszenia i użytkowania, nie ma mowy o używaniu starych termometrów rtęciowych ? pirometry to rozwiązanie, które pozwala uniknąć błędu odczytu oraz pozwala zmierzyć temperaturę w praktycznie każdych warunkach.
Zakres temperatury mierzonych przez pirometry uzależniony jest od modelu, ale znacznie może wykraczać poza 100 stopni Celsjusza, mierząc skrajnie nawet do blisko 400 stopni. Naturalnie możliwe jest przestawienie wyników ze skali Celsjusza na Fahrneheita. Prawie zawsze pirometry wyposażone są w laser do zdalnego odczytu temperatury oraz specjalną sondę do wykorzystania w trudnodostępnych przestrzeniach lub do zbadania temperatury konkretnego płynnego medium.

Tagi: kreda sisa, kubota l3200 cena, certyfikat flange fitter, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, fluorokrzemian glinu, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Gniewiński portal, biceps 34cm, Fotoodmładzanie żary, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Vademecum elektryka SEP