You are here:  / Budownictwo / Płyty poliwęglanowe / Przewierty sterowane / Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw

Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw

Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Zdrowie jest najważniejszą wartością w życiu każdego człowieka. Zdrowie i bezpieczeństwo dzieci powinno być leżeć na sercu każdemu dorosłemu. Dziecku trzeba zapewnić bezpieczeństwo praktycznie przez całą dobę. Również należy zadbać o bezpieczeństwo w miejscu zabaw dzieci.

Place zabaw to miejsca, w których jest duże ryzyko upadków z przyrządów zabawowych. Bezpieczna nawierzchnia na plac zabaw powinna być sprawą priorytetową dla osób odpowiedzialnych za place zabaw, równie ważną jak bezpieczny i atestowany sprzęt do zabawy. Nawierzchnie placów zabaw powinny chronić przed urazami głowę, kolana, łokcie dzieci. Takie bezpieczeństwo zapewniają nawierzchnie zrobione z mieszaniny gumowego granulatu lub poliuretanu. Są elastyczne i wytrzymałe. Struktura takich nawierzchni jest łatwa w utrzymaniu czystości i pielęgnacji.
Dzieci na takich placach są nie tylko bezpieczne, ale także mniej brudzą się niż na placach z podłożem żwirowym czy z piasku. Place zabaw z nawierzchnią poliuretanową mogą być bardzo estetyczne, kolorowe. Poza tym takie nawierzchnie są odporne na działanie warunków atmosferycznych, na działanie wysokich i niskich temperatur, na działanie wody.

Tagi: ra nails lakier hybrydowy, busy do danii szamotuły, kaplica Santori, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, etykiety inspekcyjne na zamówienie, etykiety inspekcyjne z datą, plisy Oświęcim, biceps 34cm, przeszczep łąkotki warszawa, blog początkującego elektronika, usuwanie graffiti toruń